Holiday Cave Hotel
Hakkımızda

   Kapadokya’nın Nazar Boncuğu ile adlandırılan Demircioğlu Grup yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali SOYDEMİR tarafından 2003 yılında restoresine başlanan ilk adımı ‘’Flintstones Cave Hotel’’ adı altında adım atan işletmemiz günümüzde Holiday Cave Hotel olarak bu tarihten itibaren hizmet vermektedir.

   35 odası bulunan Holiday Cave Hotel bilinenin tam aksine oldukça geniş alana konumlanmıştır. Yapısı bozulmadan inşaa edilen Açık Yüzme Havuzu ile bölgenin en iyi görsele ve kullanımına sahip olan Havuzlu Hotel’i itibarına sahiptir. Eski harabe, yıkık ve güvercinlik evlerine hakim olan yapı günümüzde de alanı ve tarihi yapısını korumaktadır. Yapısı ve deneyimi ile bölgeye örnek olarak gösterilen işletmemiz gelen misafir ve ziyaretçileri tarafından "Kapadokya’nın Nazar Boncuğu" adını almıştır. Tarihi yapısının dışında konumu itibariye Göreme Kasabasının en özel konumunda yer almaktadır. Mağara ve Taş evleri ile ön plana çıkan işletmemiz bünyesinde bulunan 50 çalışanı ile tam bir ekip ruhuna hâkimdir. Hotel’in bünyesinde bulunan ‘’Holiday Cave Hotel Restaurant’’ında Bölgeye ait özel lezzetler sunulmaktadır.

   Yıllar önce başlayan yolculuğumuz günümüzde de deneyimlerini tecrübeye çevirmiş olarak sizlere hizmet etmeye devam etmektedir. Her anınızda da yanınızda olmayı hedeflediğimiz bu yolculukta sizlere kaliteli hizmet sunmaktan çok mutluyuz. Bünyesinde hala büyümekte olan işletmemiz ve kardeş işletmelerimiz ile el ele yürümekten ve büyümekten gurur duyuyoruz.

 

Reservation

+90 543 799 25 56

"S CLASS"

Each of our guest rooms feature a private bath, wi-fi, cable television and include full breakfast.

Rezervasyon

+905437992556

Call us, it's toll-free.

Rooms & Suites

Hotel Booking Form